نمایندگی شرکت مبنا در استان سیستان و بلوچستان

شرکت مبنا بیش از دو دهه است که در بازار صنعت ساختمان و تأسیسات حضوری مؤثر و موفق داشته است و چندین هزار پروژه‌ی ساختمانی را در مقیاس‌های مختلف و با کاربری‌های متنوع طراحی و اجرا کرده است.

با توجه به رویکرد شرکت مبنا برای تحقق توسعه‌ی متوازن در سطح ملی، این شرکت در تمامی مراحل رشد و بالندگی خود، فعالیت‌های مشاوره‌ای، بازرگانی و تولیدی‌ خود را به شهر و استان تهران محدود نکرده است و همواره با همان دقت و کیفیتی که در بازارهای بین‌المللی حضور داشته است، برای دسترسی استان‌های مختلف کشور عزیزمان ایران، به آخرین نوآوری‌ها و فناوری‌های روز در زمینه‌ی استفاده از تجهیزات مختلف سرمایشی و گرمایشی و یا تهویه مطبوع از قبیل بویلر چگالشی آلومینیومی، چیلر تراکمی، هواساز، داکت اسپلیت، فن کوئل، روفتاپ پکیج، شیرآلات کنترلی و هوشمندسازی تلاش کرده است.  

نمایندگی‌های شرکت مبنا، پل ارتباطی مخاطبان محصولات و خدمات این شرکت در شهرهای مختلف ایران با دفتر مرکزی مبنا در شهر تهران هستند. برای دریافت اطلاعات تماس با نمایندگی شرکت مبنا در استان سیستان و بلوچستان فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره تلفن 02191001540 تماس بگیرید. 

نمایندگی شرکت مبنا در استان سیستان و بلوچستان شهر زابل ،لیست نمایندگان حرارت سازه مبنا در کشور اخذ نمایندگی شرکت مبنا تماس با نمایندگی مبنا