نمایندگی شرکت مبنا در استان آذربایجان شرقی

شرکت مبنا بیش از دو دهه است که در بازار صنعت ساختمان و تأسیسات حضوری مؤثر و موفق داشته است و چندین هزار پروژه‌ی ساختمانی را در مقیاس‌های مختلف و با کاربری‌های متنوع طراحی و اجرا کرده است.

با توجه به رویکرد شرکت مبنا برای تحقق توسعه‌ی متوازن در سطح ملی، این شرکت در تمامی مراحل رشد و بالندگی خود، فعالیت‌های مشاوره‌ای، بازرگانی و تولیدی‌ خود را به شهر و استان تهران محدود نکرده است و همواره با همان دقت و کیفیتی که در بازارهای بین‌المللی حضور داشته است، برای دسترسی استان‌های مختلف کشور عزیزمان ایران، به آخرین نوآوری‌ها و فناوری‌های روز در زمینه‌ی استفاده از تجهیزات مختلف سرمایشی و گرمایشی و یا تهویه مطبوع از قبیل بویلر چگالشی آلومینیومی، چیلر تراکمی، هواساز، داکت اسپلیت، فن کوئل، روفتاپ پکیج، شیرآلات کنترلی و هوشمندسازی تلاش کرده است.  

نمایندگی‌های شرکت مبنا، پل ارتباطی مخاطبان محصولات و خدمات این شرکت در شهرهای مختلف ایران با دفتر مرکزی مبنا در شهر تهران هستند. برای دریافت اطلاعات تماس با نمایندگی شرکت مبنا در استان آذربایجان شرقی فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره تلفن 02191001540 تماس بگیرید. 

نمایندگی شرکت مبنا در استان آذربایجان شرقی شهر تبریز ،لیست نمایندگان حرارت سازه مبنا در کشور اخذ نمایندگی شرکت مبنا تماس با نمایندگی مبنا