شرکت

حرارت سازه مبنا

تولید برای بهینه سازی انرژی

برآمده از دو دهه همراهی و نمایندگی نشانهای تجاری معتبر در صنعت تاسیسات و انرژی

ارزش‌ها و اهداف گرانبهای ما

حرارت سازه مبنا، تکه ای از پازل مبنا، برای بهینه سازی مصرف انرژی است. بهینه سازی مصرف اجزای متنوعی دارد. روشهای مصرف و تجهیزات مصرف کننده انرژی باید بهینه سازی شوند. شرکت حرارت سازه مبنا با تولید تجهیزات تهویه مطبوع با مصرف انرژی بهینه، به این ماموریت جامه ی عمل پوشانید.

تجهیزات تهویه مطبوع

شرکت حرارت سازه مبنا با هدف اجرای بهینه‌سازی مصرف انرژی،‌ مدیریت و ممیزی انرژی در کشور از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد و از طریق همکاری با شرکت‌های معتبر اروپایی گام مهمی در راستای ارتقای دانش مهندسی در بخش‌های ساختمان، صنعت، نفت و گاز برداشت.

نخستین کارخانه

سالها همکاری با لیدرهای دنیا در تولید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، حرارت سازه مبنا را به اولین تولید کننده بویلر چگالشی در ایران بدل نمود. در همین راستا، اولین کارخانه در این زمینه در منطقه آبیک راه اندازی و بهره برداری شد.

تولید چیلر تراکمی

پیشرفت در تولید، حرارت سازه مبنا را به یکی از پیشرفته ترین تولید کننده های چیلر تراکمی بدل نمود. مبنا، چیلر تراکمی را با استفاده از قطعاتی با کیفیت با نشان تجاری راتا روانه بازار می نماید.

انواع هواساز

پس از بویلر چگالشی و چیلر تراکمی، حالا نوبت به انواع هواسازهای بهداشتی و خاص رسید که در دستور تولید قرار گیرند. پیشرفته ترین هواسازهای بهداشتی را برای سیستم درمانی کشور و بازار همسایه ، تولید و روانه بازار نمودیم.

شرکت حرارت سازه مبنا، یک کاشی از پازل هوشمند مبنا است.

بهینه سازی مصرف انرژی با تکمیل فرآیند های مشاوره با تجهیزات تهویه مطبوع، همراه می شود. شرکت حرارت سازه مبنا با دو کارخانه پیشرفته، طی بیست سال تلاش، توانسته است سبد کاملی از تجهیزات تهویه مطبوع را تامین نماید. چیلر تراکمی، بویلر چگالشی، هواساز، داکت اسپلیت، فن کویل در کنار همکاری نزدیک با شرکت پایش انرژی مبنا، سهم مهمی در ماموریت ما یعنی انرژی برای فردا را بعهده داشته است.

مسوولیت اجتماعی شرکت حرارت سازه مبنا

زمین ساکنانی غیر از ما انسانها دارد. مسوولیت داریم  که دمای محیطمان را به هر قیمتی بهینه نکنیم. با حرارت سازه و دغدغه هایش همراه شویم تا بخشی از کمپین انتقال انرژی به فرداییان باشیم.

همین‌حالا آغاز کنید

اگر پیام مکتوبی با شرکت حرارت سازه مبنا دارید، میتوانید از فرم روبرو برای مکاتبه، استفاده نمایید.

91001540

تهران، پاسداران، دشتستان سوم، پلاک 10

مرتبط با همین مطلب
شرکت مشاوران بهسازی نوسازی انرژی