تامین سرمایش و گرمایش همزمان، هزینه مقرون‌ به صرفه، نصب و راه‌اندازی آسان، طول عمر بالا و کارکرد مطمئن از مهم‌ترین دلایلی است که فن‌کویل را به یکی از محبوب‌ترین پایانه‌های حرارتی در صنعت ساختمان تبدیل کرده است.ارائه فن‌کویل در مدل‌های و ظرفیت‌های متعدد مهم‌ترین مزیت فن‌کویل‌های گروه مبنا است. ارائه در مدل‌های سقفی (روكار و توكار)، كانالی کاستی، زمینی دیواری مدل‌های قابل ارائه با برندهای تولیدی و خارجی هستند.

سال‌ها همکاری با شرکت سابیانا ایتالیا به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکننده‌های محصولات سرمایشی در دنیا گواه کیفیت بالای محصولات ما است. شركت SABIANA با نزدیك به 90 سال سابقه در صنعت سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع تمامی مراحل تولید از طراحی و مهندسی تا تولید و بسته‌بندی را در ایتالیا انجام می‌دهد. محصولات متنوع سابیانا نظیر فن‌كویل، Recovery Unit، Unit Heater، هواساز، رادیاتور، فیلترهای متنوع و … همواره جلوه‌گر ظرافت و كیفیت ایتالیایی هستند.

گروه مبنا با سال‌ها سابقه همكاری با شرکت سابیانا و تجربه اجرای تاسیسات ساختمانی اقدام به تولید فن‌كویل‌های راتا را در كشور کرده است. در طراحی و تولید فن‌کویل‌ها راتا با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی سعی شده است محصولی قابل رقابت با برترین تولیدکننده‌های بین‌المللی عرضه شود. در حال حاضر فن‌كویل‌های راتا در مدل‌های سقفی، كانالی و کاستی در ظرفیت‌های متنوع تولید می‌شود تا نیاز انواع پروژه‌های ساختمانی پوشش داده شود.