طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه مبنا به مناسبت 20 سالگی شركت

گروه صنعتی مبنا به مناسبت بيستمين سالروز تاسيس اين شركت از 11 تا 31 ارديبهشت 1400 طرح فروش فوق‌العاده محصولات خود را اجرا می‌كند. با ثبت خريد خود در اين مدت، می‌توانيد از 10 درصد تخفيف در تمام محصولات بهره‌مند شويد.

گروه مبنا با 20 سال سابقه در زمینه ارائه راهکارهای جامع در زمینه سرمایش، گرمایش، تهویه مطبوع و هوشمندسازی محصولات متنوعی را ارائه می‌کند. بویلر چگالشی، چیلرهای تراکمی هواخنک و آب خنک، انواع مدل‌های فن‌کویل، هواساز، داکت‌اسپلیت و پکیج دیواری از جمله مهم‌ترین محصولات ما به شمار می‌روند.
واحد فروش گروه مبنا متشکل از شبکه گسترده نمایندگان فروش در سراسر کشور تا کنون پروژه‌های متعددی در ایران اجرا کرده است. دانش تخصصی گروه صنعتی مبنا در زمینه تاسیسات ساختمان و تجربه همکاری با شرکت‌های معتبر بین‌المللی واحد فروش را قادر ساخته است تا راهکار اختصاصی برای هر پروژه ارائه کند. در حال حاضر بیش از تیمی از مهندسین فروش در این مجموعه مشغول به کار هستند. تا پاسخ‌گوی نیاز مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشند.

image
*
*
*
*

استعلام قيمت

در حال حاضر گستره متنوعی از محصولات سرمايشی،‌ گرمايشی و تهويه مطبوع توسط گروه مبنا توليد و عرضه می‌شود. شما می‌توانيد از طريق اين فرم نسبت به استعلام قيمت محصول مورد نظر خود اقدام نماييد. كافی است فرم مقابل را تكميل نماييد تا كارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگيرند. در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد.

تجربه ما در توليد و راه‌اندازی محصولات سرمايشی و گرمايشی ضامن كيفيت ما است.

همراه شما هستيم.

به منظور اطمينان از برآورده شدن نياز شما در تمام مراحل فروش همراه شما هستيم.

20 سال همكاری با معتبرترین شركت‌های فعال بین‌المللی در صنعت تاسیسات ساختمان ما را قادر به انتقال تجربیات موفق به كشور نموده است. بومی‌سازی تكنولوژی روز دنیا در زمنیه سرمایش، گرمایش، تهویه مطبوع و هوشمندسازی از طريق اين همكاری محقق شده است.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات مطمئن توسط تيمی از متخصصين باتجربه در صنعت تاسيسات

ثبت سفارش

طراحی، توليد و تحويل كالا مطابق درخواست و نياز مشتری

مهندسی فروش

برقراری ارتباط با مشتری به منظور درك صحيح نياز پروژه

20+

نماينده فروش

4000+

پروژه در سراسر كشور

615+

مگاوات گرمايش

185+

مگاوات سرمايش

برخی از مشتريان ما در صنايع مختلف

تجربه فعاليت در صنايع مختلف و اجرای پروژه‌های متعدد در انواع كاربری‌های ساختمان ما را قادر ساخته است تا نياز مشتريان متنوعی را برآورده سازيم.

همكاری با ما ضامن كيفيت خدمات شماست. 20 سال سابقه همكاری با شركای معتبر بين‌المللی مويد اين ادعاست.