بازار چارسو یا مرکز خرید چارسو یکی از مراکز خرید در تهران می‌باشد. این مجتمع یک مرکز تجاری، فرهنگی و تفریحی است که در سال ۱۳۹۱ در تهران، تقاطع خیابان حافظ و جمهوری اسلامی ساخته شد. این مرکز در ضلع غربی پاساژ علاءالدین و روبروی آن قرار دارد.

بازار چارسو یکی از بزرگترین مراکز خرید کالاهای دیجیتال است که با نما و معماری مدرن، امکانات بسیاری را برای رفاه حال مشتریان و بازدیدکنندگان در خود جای داده‌است. این مرکز همچنین عنوان برزگترین نمایندگی برندهای دیجیتال را به خود اختصاص داده‌است. پردیس سینمایی چارسو در این مجتمع قرار دارد. بازار چارسو به دلیل داشتن بستر مناسب خیلی زود تبدیل به یکی از جاذبه‌های گردشگری در تهران شده‌است و روزانه ده‌ها هزار نفر برای خرید و استفاده از دیگر امکانات تفریحی و فرهنگی به آنجا گذر می‌کنند.

این بازار در ۷ طبقه بنا شده‌است که در مجموع ۱۵۰۰۰ متر فضای تجاری دارد که شامل ۳۳۰ واحد تجاری می‌باشد. طبقات اول تا چهارم در زمینه خرید و فروش موبایل و لوازم جانبی و طبقه همکف صوتی تصویری و زیرهمکف نیز در زمینه کامپیوتر و خدمات کامپیوتری مشغول فعالیت هستند. طبقه ششم آن تبدیل به یک فضای فرهنگی و سالن انتظار برای تماشاگران فیلم شده‌است، پردیس سینمایی در طبقه هفتم این مجتمع قرار دارد که دارای ۵ سالن و ۹۰۰۰ صندلی است و یکی از حرفه‌ای‌ترین و مجهزترین سینماهای کشور با به‌روزترین تکنولوژی صوت و تصویر و سینمای دیجیتال است. پارکینگ این ساختمان بزرگ نیز گنجایش حدود ۱۰۰۰ دستگاه اتومبیل را دارد.