شرکت

پایش انرژی

تلفن 91001540-91070148

شركت پايش انرژي مبنا در سال 1390 با تكيه بر توان تخصصي نيروهاي انساني مجرب و كارآزموده بر پايـه سـالها تجربـه موفـق و درزمينه هاي گوناگون مرتبط با صنعت و ساختمان پايه گذاري گرديد. اين شـركت بـا بهـره منـدي از ارتباطـات بازرگـاني قـوي بـا توليدكنندگان تراز اول جهان، با كيفيت ترين محصولات در زمينه اتوماسيون صنعتي، هوشمند سازي سـاختمان و سيسـتمهاي جريان ضعيف را به بازارهاي داخلي عرضه می نماید.

ما‌ در پایش

چه‌میکنیم؟

 • نمايندگی انحصاری محصولات و راهكارهای شركت GFR  (زير گروه شركت BOSCH آلمان در زمينه هوشمند سـازی سـاختمان تحـت پروتكل استاندارد BACnet )
 • نمايندگی انحصاری محصولات و راهكارهای شركت OVENTROP آلمان در زمينه سيستم تاسيسات مكانيكی ساختمان نظير شـيرهـای كنترلی دوراه، سه راه و مستقل از فشار PICV و سيستمهاي گرمايش از كف و كنترلي ساختمان.
  نمايندگی انحصاری محصولات شركت SECONET‐SCHRACK اتريش در زمينه اعلام حريق آدرس پذير تحـت شـبكه و سيسـتمهـای فراخوان پرستار بيمارستانی براساس استاندارد VDE0834 .
 • نمايندگی برند DIEHL آلمان در زمينه سيستمهای تفكيك مصرف انرژی و ميترينگ.
 • مجری و تامين كننده راهكارهای سيستم مديريت پاركينگ ( SYSTEM GUIDANCE PARKING )
 • مشاوره، طراحی و تامين تجهيزات در زمينه سيستمهای مدرن جريان ضعيف ساختمان نظير ساختار شبكه بر پايه فيبر نـوری، سيسـتم های مدار بسته و صوت تحت شبكه، سيستمهای اتوماسيون هتل و ساختمان اداری و تجاری
 • ​نمايندگی محصولات معتبر اروپايي تحت پروتكل استاندارد KNX نظير برند ABB و BERKER آلمان در زمينه خانه هوشمند ( SMART HOME )
 • مجری و تامين كننده راهكارهای هوشمندسازی خانگی بدون سيم WIRELESS (نظير سيستمهای هوشمند خـانگيRF ، ZWAVE و
  ZIGBEE )

اول اینکه

اهمیت مباحثی همچون کاهش خطای انسانی در کنترل و نظارت بر سیستم های امنیتی و ایمنی ساختمان از یک سو و برجسته شدن نقش بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان در پی آزادسازی نرخ حامل های انرژی در کشور از سوی دیگر سبب شده تا سیستم های مدیریت هوشمند امروزه به عنوان جزء جدایی ناپذیر هر ساختمان در آیند. شرکت پایش انرژی به عنوان یکی از شرکت های گروه مبنا با بیش از 14 سال تجربه در زمینه های مرتبط با انرژی، راهکارهای هوشمندسازی تراز اول جهان را با سلایق بومی در آمیخته و به بازارهای داخلی عرضه می نماید.

دوم اینکه

شرکت پایش انرژی با سالها تجربه در زمینه طراحی و پایلوت پروژه های ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی در نیروگاه ها، پالایشگاه ها و سایت های صنعتی و تولیدی کشور به عنوان پیشرو در خصوص ارائه راهکارهای فنی و مهندسی در صنایع گوناگون کارنامه درخشانی از فعالیت های خود برجای گذاشته، نوآوری، خلاقیت و تاکید بر شاخص های بومی از جمله نقاط قوت تیم فنی و اجرایی این شرکت در زمینه صنعت می باشد. توانمندی های متخصصان شرکت از یک سو و معرفی و عرضه محصولات تراز اول اتوماسیون صنعتی جهان از جمله زیمنس و یاسکاوا از سوی دیگر، بر قدرت و بالندگی این مجموعه افزوده است.

و آخر هم اینکه

متخصصان این مجموعه با سالها تجربه و شناخت دقیق محصولات و راهکارهای هوشمندسازی صنعت و ساختمان و همچنین بررسی محصولات و تجهیزات برندهای مختلف در لابراتوارهای این شرکت، از میان شناخته شده ترین تجهیزات در زمینه های هوشمندسازی خانه و ساختمان بر مبنای پروتکل های KNX ،Z-Wave، BACnet، Modbus و … با کیفیت ترین محصولات را انتخاب کرده و به بازارهای داخلی عرضه می نماید. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی معتبرترین برندهای تجهیزات الکترونیکی جهان آمادگی تامین و واردات کلیه محصولات را در سراسر کشور دارا می باشد.

از این رو…

 شركت با پشتوانه تجربه و دانش بيش از ده ساله و اجرای موفق بيش از يك ميليون متر مربع پروژه هـای هوشـمندسـازی و جريان ضعيف در كشور، و با جمع آوری بهترين كارشناسان و مهندسين و نيروهای تخصصی در حوزه های مطرح شده، آمادگی همكاری با كارفرمايان محترم ميباشد.

91001540 021

تهران - خیابان سهروردی شمالی - جنب پمپ بنزین - ساختمان نیلی - پلاک 300- واحد25

مرتبط با همین مطلب
شرکت حرارت سازه مبنا