مبنا چه‌میکند؟

شرکت مبنا با مجموعه ای فعالیتهای پژوهشی، مهندسی و تولید، به جامعه کمک می کند تا صرف انرژی کم، به نقطه ی مناسبی از دمای پیرامون دست یابیم. تجهیزات و خدمات مشاوره ای مبنا را بیشتر بشناسیم.

مشاوره مصرف انرژی، هوشمند سازی انرژی، تولید اختصاصی راهکارهای تهویه مطبوع هوا و مجموع فرآیندها و راهکارهایی که به بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ انرژی برای فردا می انجامد، در ماموریت این سازمان قرار می گیرد.

گرمایش

بویلر چگالشی راتا، مثال مناسبی از راهکار مبنا برای گرمایش تا نقطه مطلوب با مصرف انرژی بهینه است. با استفاده از تکنولوژی چگالشی، آب گرم را به کمترین هزینه ها برای مصارف کم، متوسط یا زیاد، فراهم نموده ایم.

سرمایش

چیلر تراکمی راتا، مثالی بسیار مناسب برای راهکارهای خنک کننده ی مبنا است. انتقال هوای گرم و مصرف شده به مکان مد نظر و بالعکس ورود هوای تازه و خنک شده، وظیفه این راهکار با مصرف متوسط تا بالا است.

تصفیه

قاعدتا مکانهای بزرگ به لحاظ جمعیت حاضر، هوای تازه و سالم نیاز دارند. هوا سازهای راتا با منطقی ترین فرم ممکن، با اصول مهندسی محاسبه شده، هوای مورد نیاز را به اماکن مصرف می رسانند.

اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی ساختمان

پروژه طراحی، تامین و پیاده سازی سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

نمایندگی محصولات شرکت Schrack-Seconet اطریش و Fike انگلستان در زمینه اعلام حریق

نمایندگی انحصاری محصولات و راهکارهای شرکت GFR آلمان در زمینه هوشمندسازی ساختمان

نمایندگی محصولات شرکت DIEHL آلمان در زمینه تفکیک مصارف انرژی

نمایندگی محصولات شرکت ABB آلمان در زمینه خانه هوشمند

همین‌حالا آغاز کنید

اگر هریک از زمینه های کاری مبنا برای شما جذاب است یا در مرحله ای از ساخت می باشید که مشاوره مهندسین مبنا می توان راهکار و کارساز باشد، اکنون با ما مکاتبه نمایید.

91001540 021

تهران، پاسداران، دشتستان سوم، پلاک 10