مشاورانی برای بهسازی

شرکت مشاوران بهسازی نوسازی انرژی با هدف ارائه خدمات مشاوره مهندسی در زمینه ممیزی انرژی در بخش‌های مختلف صنعت و ساختمان فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نمود. پرسنل پایه‌گذار این شرکت با داشتن سابقه انجام امور ممیزی انرژی در پروژه‌های مختلف با هدف طرح و اجرای فعالیت‌های نوین و متمایز در این بخش این شرکت را بنیانگذاری نمودند. شرکت مبنا فعالیت تخصصی خود را در زمینه ممیزی انرژی در واحدهای صنعتی و تحلیل راهکارهای مختلف بهسازی در مصرف انرژی آغازنمود و اینک به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در این بخش دارای توانمندی مناسبی در ارائه خدمات مشاوره‌ای و مهندسی می‌باشد.

در اندک زمانی پس از ورود شرکت مشاوران بهسازی نوسازی انرژی به پروژه‌های مختلف و مشاهده لزوم انجام عملیات طراحی و صنعتی و با فعالیت‌های گسترده صورت گرفته، اینک این شرکت دارای تخصص مناسبی در بخش‌های طراحی برق و ابزاردقیق، فرآیند، مکانیک و نرم‌افزار می‌باشد.

مشاوران بهسازی نوسازی انرژی

تماس با مبنا

تاریخچه مبنا

شرکت مبنا در سال 1379 به عنوان اولین شرکت تخصصی ارائه‌دهنده خدمات انرژی، مدیریت، ممیزی و بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور تاسیس گردید و از طریق همکاری با شرکت‌های معتبر اروپایی در جهت ارتقا دانش مهندسی و فن‌آوری در بخش های ساختمان، صنعت و صنایع برق و نفت و گاز فعالیت می کند.

به دنبال اهتمام دولت در زمینه گسترش فرهنگ بهینه‌سازی در بخش مسکن این شرکت مشاوران بهسازی نوسازی انرژی فعالیت‌های خود را در زمینه مشاوره و انجام پروژه‌های مرتبط با ممیزی ساختمان گسترش داده و اینک به عنوان مشاور رسمی سازمان بهینه‌‌سازی مصرف سوخت چندین پروژه را در این زمینه به اتمام رسانده است. تشدید فعالیت در بخش ساختمان سبب شد که شرکت مشاوران بهسازی نوسازی انرژی، بخش بازرگانی را جهت ارتباط با سازندگان تجهیزات و وسایل مرتبط با این بخش فعال نموده و در این زمینه موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت‌های Gampper و KERMI آلمان، … گردد.

مشاورانِ امروز

اینک شرکت مشاوران بهسازی نوسازی انرژی مفتخر است که پس از تجربه چندین ساله در زمینه‌های ممیزی انرژی صنعت و ساختمان، طراحی و مهندسی پروژه و فعالیت بازرگانی، با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و متخصص، تجهیز به جدیدترین دستگاه‌های اندازه‌گیری و نرم‌افزارهای مهندسی، خدمات مناسب خود را در زمینه‌های فوق‌الذکر در اختیار بخش‌های مختلف صنعت کشور قرار دهد.

هوشمند سازی مصرف انرژی در خانه

با پایش انرژی هم آشنا شوید

مقیاس صرفه جویی

از خانه تا پالایشگاه بهینه مصرف نماییم

180

مگا پروژه بهینه سازی

یک پارک چیتگر

مقیاسی برای سهم ما در پاکی هوا

سهم مشاوران در بهینه سازی

مجموع خدمات و محصولاتی که شرکت مشاوران بسازی نوسازی انرژی به کشور ارایه کرده است را با دقت میدانیم. خانه تا کارخانه. خدمات مشاوره ی مصرف انرژی و تجهیزات تاسیساتی ما، به پاکی هوا برای ساکنین زمین می انجامد.

هم روش هم تجهیزات

بهینه سازی مصرف انرژی نیاز به دو عنصر اساسی دارد. تصمیم در بهره گیری از مشورت متخصصین و استفاده از روشهای نین برای تولید و مصرف انرژی. ما متخصصیم در ارایه مشورت در مورد نحوه تولید و مصرف انرژی در بخشهای مسکونی تا ابر صنعتی.

چطور کار میکنیم؟

برای حصول به بهینه سازی مصرف انرژی، به این ترتیب عمل می کنیم:

مبنا: مشاوران بهسازی نوسازی انرژی

مشاوره

خوب است در مسیر تکنولوژیک در تحول تولید و مصرف انرژی، مشاور داشته باشید و مشاوری بهتر از مبنا؟

بهسازی انرژی

خوب است اگر تصمیم به انجام تعهدات در قبال زمین گرفته ایم، روشهای تولید و مصرف انرژی را هم بهسازی کنیم.

نوسازی انرژی

خوب است نوسازی شیوه نگریستن به تولید، انتقال و مصرف انرژی را قبل از اقدام، در دستور کار خود قرار دهیم. مانند مبنا.

مشورت در مورد بهسازی و …

نوسازی مصرف انرژی، تخصص می خواهد.

مرتبط با همین مطلب
شرکت توسعه فرآیند مبنا