20 سال فعاليت در صنعت تاسيسات ما را قادر ساخته تا با ارائه سبد كاملی از محصولات با كيفيت توليدی و وارداتی راهكار كامل تاسيسات را برای انواع كاربری‌های ساختمان عرضه كنيم.

مبنا، انرژی برای فردا

بويلرهای چگالشی راتا، ساخت ايران

بويلرهای چگالشی ولف، ساخت آلمان

امروزه استفاده از بويلرهای چالشی در سراسر اروپا به دليل بهينه سازی مصرف انرژی، كنترل‌پذيری بهتر و كمك به كاهش آلايندگی هوا يك الزام محسوب می‌شود.

بویلر چگالشی راتا

چيلرهای تراكمی راتا، ساخت ايران

چيلرهای تراكمی اميكون، ساخت ايتاليا

چیلرهای تراكمی در مدل‌های هواخنك و آب خنك و ارایه با كمپرسورهای اسكرال و اسكرو گستره وسیعی از ظرفیت‌های سرمایشی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

چیلر تراکمی راتا

فن‌كويل‌های راتا، ساخت ايران

فن‌كويل‌های سابيانا، ساخت ايتاليا

فن‌كویل از محبوب‌ترین پایانه‌های حرارتی در صنعت ساختمان به شمار می‌رود كه در مدل‌ها و ظرفیت‌های متنوع قابلیت نصب در هر ساختمانی را دارا است.

فن کویل

داكت‌اسپليت‌ راتا، ساخت ايران

داكت‌اسپليت راتا مبتنی بر نياز سرمايشی و گرمايشی كشور طراحی شده و در فصول گرم و سرد سال سرمايش و گرمايش مطبوعی را فراهم می‌كند.

داکت اسپلیت راتا

هواسازهای راتا، ساخت ايران

هواسازهای ولف، ساخت آلمان

انواع هواساز از جمله هواسازهای بيمارستانی و هايژنيك و زيرسقفی امكان ارائه و نصب محصولاتی متنوع برای همه كاربری‌های ساختمان فراهم كرده است.

كاتالوگ تجاری هواساز راتا
کاتالوگ کامل هواساز راتا


كاتالوگ تجاری هواساز ولف
کاتالوگ کامل هواساز ولف

هواساز راتا

شركت ناوين كره جنوبی به عنوان بزرگترين توليدكننده محصولات گرمايشی در جهان شناخته می‌شوند و طي سال‌های متمادی بيشترين صادرات محصول را به سراسر جهان داشته است.


شيرآلات كنترلی و بالانس اونتروپ، ساخت آلمان

شيرآلات بالانس در انواع دستي و اتوماتيك براي تنظيم و برقراری بالانس هيدرونيك در تاسيسات گرمايشی و سرمايشی ساختمان استفاده می‌شود.

كاتالوگ تجاری شيرآلات اونتروپ
کاتالوگ کامل شیرآلات اونتروپ

شیرآلات کنترلی

سيستم BMS و اتوماسيون GFR، ساخت آلمان

اين شركت آلمانی با توليد و ارائه سخت‌افزار و نرم‌افزار ساخت خود نقش مهمی در يكپارچه‌سازی سيستم‌های اتوماسيون ايفا می‌كند.

كاتالوگ سيستم مديريت هوشمند ساختمانBMS، شركت GFR

هوشمندسازی

شركت Schrack seconet يك شركت تكنولوژی محور اتريشی است كه به عنوان يكی از رهبران بازار در زمينه سيستم‌های اعلام حريق،‌ ارتباطات و ايمنی محسوب می‌شود.

سیستم اعلام حریق

سيستم ميترينگ Diehl، ساخت آلمان
شركت آلمانی DIEHL در حوزه‌های متنوع كاری از جمله سيستم‌های تفكيك مصارف (Metering)، فعاليت دارد.

کاتالوگ سیستم میترینگ دیل

[xyz-ips snippet="one"]