مبنا

انرژی برای فردا

گروه مبنا، متشکل شرکتهای مهندسی و کارخانجات تولیدی، تیمهای تحقیق و توسعه و واحدهای تولید،مجموعه ای خلاق را گرد هم آورده است. تیمی از متخصصین برای ارایه ی راه حلهایی برای تعادل دمایی هوای پیرامون، البته با صرف انرژی منطقی.

تعادل دمایی

به شیوه مبنا

سرما مطلوب انسان نبوده است و همین طور گرما. ما همیشه بدنبال متعادل کردن محیط اطرافمان بوده ایم. خنک کردن محیط گرم و گرم نمودن محیط سرد. این متعادل سازی مطلوب، هزینه دارد و مبنا، راه حلهایی دارد که صرفه جویی و کاهش مصرف انرژی را در این مسیر، به ارمغان می آورد. روشهایی برای هوشمند سازی و منطقی سازی مصرف انرژی در ساختمانهای مسکونی و تجاری، صنعت و …

چیلر

سرمایشی

سیستم‌های تهویه مطبوع و سردسازی برای رفع گرما ایجاد شده‌اند. سرما به معنای نبود گرماست و تمام سیستم‌های تهویه مطبوع برطبق این اصل مهم عمل می‌کنند. حذف گرما می‌تواند از طریق فرایندهای تابش، همرفت یا چرخه تبرید صورت گیرد. سیستم ایجاد سرما، تهویه و کنترل رطوبت را فراهم می‌آورد.

گرمایشی

ما گرما را اینگونه فراهم می کنیم که سرما را جذب کرده و به مکان بی اهمیتی انتقال می دهیم. از سویی گرمای تولید شده در این فرآیند را به مکان مطلوب هدایت می کنیم. این نوع از گرمایش مدرنترین و مطلوبترین شکل تهویه مطبوع می باشد.

هواساز

تامین هوا

وقتی مصرف هوا درمحیطی بالا می رود و آن محیط، مثلا مال، ورودی هوای مناسبی به لحاظ حجم و کیفیت ندارد، هواسازهای تولید مبنا دارای اهمیت ویژه می شوند. تامین و انتقال هوای با کیفیت، ماموریت این تجهیزات است.

هوشمند سازی

مجتمعهای مسکونی یا صنایع تولیدی، تفاوتی ندارد. یکی از مهمترین نقاط صرفه جویی و پایین آوردن هزینه های، محل مصرف انرژی برای تبادلات دمایی است. اینجا هنر مبنا اهمیت بیشتری می یابد.

راهکار مبنا

سرمایش

راهکار مبنا

گرمایش

پروژه ها

هواساز

انرژی صفر

سنجش

چرا مبنا

راهکارهای مبنا

مبنا برای هر محیطی و برای هر شرایط آب و هوایی، راه حلی دارد. بیمارستان، هتل، مال و مراکز خرید، مراکز تفریحی و گردشگری،کارخانه ها و صنایع تولیدی و هر نوع محیط دیگری که شما می شناسید.

آماده ایم تا با ارزیابی نیاز محیطی، به ارایه راهکارهایی برای تعادل دمایی شما بپردازیم.

اتصال به مبنا

تماس با ما به روشهای مختلف ممکن است. اگر پیغام مکتوبی دارید هم میتوانید این فرم را پر کنید. حداکثر امروز به موضوع شما رسیدگی می کنیم.

91001540 (021)

تهران، پاسداران، دشتستان سوم، پلاک ده