تهویه هتل

تجربه مشتری اولویت شماره یک برای هتل ها و استراحتگاه ها است.

محصولات مبنا به هتلداران کمک می کند بدون توجه به فصل، به انتظارات آسایشی مشتریان پاسخ دهد و بهترین تجربه آسایش ممکن را تضمین می کند. چیلرهای کمپرسور اینورتر مبنا می توانند با تطبیق بارهای خود با تقاضای ساختمان در لحظات مختلف سال، بالاترین سطوح راندمان را تضمین کنند.

همچنین فن کویل های 4 لوله ای راتا این امکان را به هتلداران می دهد تا در تمام فصول سال بخصوص میان فصلی و در مواقعی که بعضی ساکنین اتاق های هتل احساس سرما می کنند و برخی دیگر احساس گرما، می توانند دمای مطلوب هر اتاق را فراهم کنند. همچنین فوق العاده کم صدا بودن فن کویل های راتا سبب آسایش روانی مهمانان هتل بخصوص در ساعات خواب می گردد.

بویلرهای چگالشی راتا می توانند گرمایش مورد نیاز اتاق ها،لابی، سالن های اجتماعات،سالن ورزش، استخر و آب گرم بهداشتی را بخوبی و با مصرف گاز فوق العاده پایین تامین کنند. بکار گرفته شدن تکنولوژی مشعل های پریمیکس تابشی در ساختار بویلرهای چگالشی راتا سبب می شود تا میزان تولید گرما بصورت خطی و متناسب با نیاز هتل دائما و بصورت خطی متغیر باشد همین امر است که در کنار بهره گیری از پدیده چگالش سبب کاهش مصرف گاز درهتل تا 40% نیاز سالانه آن می شود. همچنین این مشعل ها کاملا بیصدا بوده که سبب میشود بویلرها در هرکجای هتل نصب شوند حتی در کنار اتاق مهمترین مهمان ها!

. البته تجربه مشتری مبتنی بر قابلیت اطمینان و دوام است. در این صورت برنامه ریزی تعمیر و نگهداری و نظارت بر حسن عملکرد تجهیزات تهویه مطبوع و موتورخانه منجمله چیلرها،هواساز،فن کویلها بویلرها و… بسیار مهم است. سیستم مدیریت هوشمند ساختمان مبنا با بهره گیری از تکنولوژی GFR BOSCH آلمان، امکان جمع آوری داده های عملیاتی و برنامه ریزی فعالیت های تعمیر و نگهداری را فراهم می کند و از خرابی واحدها جلوگیری می کند. همچنین امکان کنترل عملکرد سیستم های تهویه مطبوع ،روشنایی،دوربین ها و …. را برای کارمندان مجاز هتل فراهم می کند.

مرتبط با همین مطلب
بویلر چگالشی