تهویه مجتمع مسکونی

خانه یعنی آسایش. ما هر روز به دنبال آسایش در منازلمان هستیم . محصولات راتا می توانند طیف کاملی از نیازهای یک واحد مسکونی را پوشش دهند. اگر به دنبال سرمایش، گرمایش و یا کیفیت هوای داخلی هستید، مبنا راه حل مورد نظر شما را دارد همینطور مبنا راه حلهای ویژه ای برای شما دارد تا از دست هزینه های روز افزون انرژی بخصوص در ساختمان های مسکونی بلند مرتبه رها شوید.از جمله آنها می توان به تکتلوژی بازیافت حرارت برروی چیلرها جهت تامین آبگرم مصرفی در تابستان اشاره نمود و یا چیلرهای فری کولینگ که در میان فصلی ها هوای خنک مورد نیاز منازل شما را بدون مصرف برق تامین خواهد کرد!

بویلرهای چگالشی راتا تامین آبگرم مصرفی و گرمایش فضاهای ساختمان و آب استخر و جکوزی شما را به تنهایی برعهده خواهد داشت در حالیکه مصرف گاز آن حداقل 40% از بویلرهای سنتی کمتر خواهد بود! به لطف جنس خاص بکاررفته در مبدل این بویلرها که آلیاژ فوق پیشرفته آلومینیوم سیلیکون منیزیم می باشد سرعت انتقال گرما از فرایند احتراق به آبا بسیار بالا بوده که همین امر سبب کاهش حجم آبگیری بویلر و در نتیجه کوچک شدن بویلر می شود. هرچه بویلر کوچکتر موتورخانه کوچکتر و درنتیجه فضای آزاد شده برای استفاده های دیگر از جمله پارکینگ و انباری بیشتر. این طوری است که اگر شمای سازنده از اول طراحی ساختمان بویلرهای چگالشی راتا را در طرح خود ببینید با موتورخانه کوچکی که میسازید و فضایی که آزاد میشود و آنرا پارکینگ و انباری می کنید و میفروشید دوره بازگشت سرمایه به صفر روز می رسد!!

مرتبط با همین مطلب
ساختمانهای اداری

بیصدا بودن این بویلرها مزیت دیگری در ساختمان های مسکونی می باشد که باعث آسایش ساکنین طبقات اولیه ساختمان و یا استفاده کنندگان از فضاهایی مشاع نزدیک موتورخانه را بخصوص در شب های سرد زمستان فراهم می کند.بدومحصولات ما را بررسی کنید و با رقبا مقایسه کنید  هر آـنچه را که برای تامین هوایی مطبوع در ساختمان خود نیاز دارید در سبد محصولات ما خواهید یافت. محصولات سرمایشی راتا از جمله چیلرهای تراکمی و داکت اسپلیت ها دارای بیشترین توان و در این حال و به لطف تکنولوژی های بکار گرفته شده در آنها کم مصرفترین محصولات موجود در بازار می باشند.

کیفیت هوای داخلی نیز نقش مهمی ایفا می‌کند، زیرا محیط‌های داخلی عموماً آلوده‌تر از فضای باز هستند، حتی در مناطق شلوغ شهری. طیف وسیعی از هواسازهای راتا می تواند به راحتی مشکل را حل کند و به شما امکان می دهد هوای مطبوع دماوند را از روی مبل خود تنفس کنید.