شرکت پایش انرژی

درباره شرکت پایش انرژی

شرکت پایش انرژی با سالها تجربه در زمینه طراحی و پایلوت پروژه های ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی در نیروگاه ها، پالایشگاه ها و سایت های صنعتی و تولیدی کشور به عنوان پیشرو در خصوص ارائه راهکارهای فنی و مهندسی در صنایع گوناگون کارنامه درخشانی از فعالیت های خود برجای گذاشته، نوآوری، خلاقیت و تاکید بر شاخص های بومی از جمله نقاط قوت تیم فنی و اجرایی این شرکت در زمینه صنعت می باشد. توانمندی های متخصصان شرکت از یک سو و معرفی و عرضه محصولات تراز اول اتوماسیون صنعتی جهان از جمله زیمنس و یاسکاوا از سوی دیگر، بر قدرت و بالندگی این مجموعه افزوده است.

تامین تجهیزات در پایش انرژی

متخصصان این مجموعه با سالها تجربه و شناخت دقیق محصولات و راهکارهای هوشمندسازی صنعت و ساختمان و همچنین بررسی محصولات و تجهیزات برندهای مختلف در لابراتوارهای این شرکت، از میان شناخته شده ترین تجهیزات در زمینه های هوشمندسازی خانه و ساختمان بر مبنای پروتکل های KNX ،Z-Wave، BACnet، Modbus و … با کیفیت ترین محصولات را انتخاب کرده و به بازارهای داخلی عرضه می نماید. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی معتبرترین برندهای تجهیزات الکترونیکی جهان آمادگی تامین و واردات کلیه محصولات را در سراسر کشور دارا می باشد.

هوشمند سازی ساختمان

اهمیت مباحثی همچون کاهش خطای انسانی در کنترل و نظارت بر سیستم های امنیتی و ایمنی ساختمان از یک سو و برجسته شدن نقش بهینه سازی مصرف انرژی ساختمان در پی آزادسازی نرخ حامل های انرژی در کشور از سوی دیگر سبب شده تا سیستم های مدیریت هوشمند امروزه به عنوان جزء جدایی ناپذیر هر ساختمان در آیند. شرکت پایش انرژی به عنوان یکی از شرکت های گروه مبنا با بیش از 14 سال تجربه در زمینه های مرتبط با انرژی، راهکارهای هوشمندسازی تراز اول جهان را با سلایق بومی در آمیخته و به بازارهای داخلی عرضه می نماید.