تهویه مطبوع ساختمان اداری

کارمندان به محیط های آرام، تمیز و راحت نیاز دارند تا بیشترین بهره وری را داشته باشند.  عدم تامین هوای تازه برای کارمندان شرکت ها می تواند به کسلی و خواب آلودگی آنها در حین انجام وظایف محوله شود همین امر سبب می شود کارمندان هرچند وقت یکبار به فکر باز کردن پنجره ها شوند که منجر به اتلاف حرارتی ساختمان می شود یا دلشان بخواهد که از سرکار بزنند بیرون! لذا هواسازهای هوای تازه راتا که هوای تازه را با دمای مطلوب و کیفیت بالا به داخل فضاهای اداری می رساند می تواند راه حل خوبی برای این مشکل باشد.

همچنین کارمندان برای تمرکز بر روی امور محله نیاز به فضای ساکت و آرام دارند که فن کویل های فوق العاده کم صدای رالتا می تواند انتخاب مناسبی برای محیط های اداری باشد.

صرفه جویی در هزینه ها یک نکته کلیدی برای مدیران شرکتها است . طیف وسیعی از چیلرهای مجهز به کمپرسورهای  اسکرو استپلس ، کارآمدترین و منعطف ترین راه حل را تشکیل می دهد که کاملاً با هر تغییر دمای فصلی و تغییرات تقاضای سرمایش سازگار است.

یکی دیگر از دغدغه های مدیران بخصوص در مناطق سردسیر تامین هوای گرم فضاهای مختلف یک ساختمان اداری می باشد تامین آبگرم مناسب و بی وقفه در سرویس های دستشویی ادارت برای کارمندان و مهمانان شرکت یکی دیگر از دغدغه های مدیران شرکتها در تمام فصول سال بخصوص زمستان ها می باشد که بویلرهای چگالشی راتا انتخاب مناسبی برای ایشان می باشد.

در ضمن در هزینه گاز این مراکز صرفه جویی بالای 50% میشود که قطعا خوشایند صاحبین شرکت خواهد بود.

مرتبط با همین مطلب
هواساز بهداشتی یا هواساز هایژنیک