درباره شرکت مبنا

شرکت مبنا

گروه مبنا با هدف بهینه سازی مصرف انرژی تاسیس شد. از ابتدا با دریافت نمایندگی و واردات از شرکتهای معتبر بین المللی، سهم مهمی در کاهش مصرف انرژی در فرآیند سرمایش و گرمایش ساختمانها، بر عهده گرفت. با افزایش تقاضای بازار مصرف و شرایط پیچیده ی واردات، گروه مبنا اقدام به داخلی سازی تکنولوژیهای مهم این صنعت نمود و با موفقیت توانست نسبت به تولید داخلی تجیهزاتی چون چیلرهای تراکمی و بویلرهای چگالشی، اقدام نماید. اکنون گروه مبنا بعنوان لیدر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، آماده ی انجام بزرگترین پروژه های سرمایشی و گرمایشی در منطقه می باشد.

شرکت پایش انرژی مبنا

شرکت پایش انرژی با تکیه بر توان تخصصی نیروی انسانی مجرب و کارآزموده بر پایه سالها تجربه موفق در زمینه های گوناگون مرتبط با صنعت و ساختمان پایه گذاری گردید. پایش انرژی با بهره مندی از ارتباطات بازرگانی قوی با تولیدکنندگان تراز اول جهان، با کیفیت ترین محصولات بین المللی در زمینه اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی ساختمان را به بازارهای داخلی عرضه می نماید .

پایش انرژی مبنا

مشاوران توسعه فرآیند مبنا

گروه شركت‌هاي مبنا با توجه به ارتباط نزديك با خدمات انرژي، فني- مهندسي و ايمني- محيط‌زيست و نظر به حلقه‌هاي مفقوده‌ در زنجيره صنعت نفت و گاز و پتروشيمي كشور كه تاكنون توسط شركت‌هاي بزرگ غربي تامين شده‌اند، در سال 1389 اقدام به تاسيس شركت مشاوران توسعه فرآيند مبنا با محوريت ارايه خدمات در صنايع نفت ، گاز و پتروشيمي نمود.

مشاوران توسعه فرآیند مبنا

حرارت گستر مبنا

شركت حرارت گستر مبنا با هدف تامين و توزيع تجهيزات و سيستم هاي پربازده در كشور، فعاليت خود را از سال 1387 آغاز نموده و علاوه بر تامين تجهيزات مورد نياز براي اجراي راهكارهاي بهينه سازي در پروژه هاي صنعتي و ساختماني، نسبت به توزيع محصولات كارآمد به منظور فرهنگ سازي و معرفي تكنولوژي هاي نوين در كشور فعاليت مي كند.

حرارت گستر مبنا

مشاوران بهسازی، نوسازی انرژی

مبنا با هدف اجراي فعاليت هاي بهينه‌سازي مصرف انرژي، مديريت و مميزي انرژي در كشور در سال 1379 تاسيس گرديد و از طريق همكاري با شركت‌هاي معتبر اروپايي در جهت ارتقا دانش مهندسي و فن‌آوري در بخش هاي ساختمان، صنعت و بخش هاي برق، نفت و گاز فعاليت مي كند و در اين زمينه علاوه بر انتقال دانش فني و مهندسي، محصولات كارآمد و كم مصرف متنوعي را در كشور ارائه مي‌نمايد .

مشاوران بهسازی نوسازی انرژی

انرژی گستر مبنا

شركت انرژی گستر مبنا فعاليت خود را از سال 1391 آغاز نموده و در راستای تامين تجهيزات مورد نياز براي اجراي راهكارهاي پروژه هاي صنعتي و ساختماني، در حوزه جنوبی کشور فعالیت می نماید.

 

انرژی گستر مبنا