مبنا

انرژی برای فردا

مبنا، متشکل از شرکتهای مهندسی و کارخانجات تولیدی، تیمهای تحقیق و توسعه و واحدهای تولید، مجموعه ای خلاق را گرد هم آورده است. تیمی از متخصصین برای ارایه ی بهترین تهویه مطبوع و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، البته با صرف انرژی منطقی. چیلر تراکمی یا بویلر چگالشی، داکت اسپلیت ،انواع هواساز یا فن کویل در کنار خدمات مشاوره بهینه سازی مصرف انرژی از آپارتمان تا پالایشگاه. مبنا با ارایه محصولات با نشان تجاری راتا، در اندیشه کاهش هزینه های مصرف انرژی خانواده های ایرانی و انتقال انرژی به نسل آینده می باشد.

سرمایش و گرمایش

به شیوه مبنا

بیش از دو دهه همراهی با بزرگان تهویه و تاسیسات جهان، اکنون مبنا را به یک انتخاب متعهدانه بدل نموده است. تکنولوژی و کیفیت ساخت وقتی با نیازهای کشورمان هماهنگ شود، رضایتی مستمر را برای مشتریان مبنا، به ارمغان می آورد. انتظار مشتریان مبنا، تحقیق و توسعه روزانه و تلاشی بین المللی را طلب نموده است که ماحصل آن در ذیل می آید. مبنا تحقیق و توسعه و تلاشهای خود در مسیر هوشمند سازی مصرف انرژی را در نشان تجاری “راتا” متبلور ساخته است. محصولاتی خوش ساخت و با کیفیت که شرط مصرف انرژی معقول در آنها رعایت شده است. چیلر تراکمی راتا، بویلر چگالشی راتا، فن کویل راتا، داکت اسپلیت راتا و انواع هواسازهای راتا، محصولاتی است که مبنا به بازار تقدیم می نماید.

چیلر

سرمایش

تجهیزات سرمایشی مبنا از جمله چیلر راتا، خنکای مستمر و با کیفیتی را برای محیط شما فراهم می کنند. انواع مختلفی از تجهیزات خنک کننده مبنا، من جمله فن کویل راتا، داکت اسپلیت راتا و انواع چیلر تراکمی راتا، این وظیفه ی مهم را با صرف انرژی منطقی به انجام می رسانند. دمای خنک و هوای با کیفیت، البته با صرف انرژی بهینه و قبض برقی مقبول، حداکثر رفاه را با حداقل هزینه فراهم نموده است.

گرمایش

آب و هوای گرمِ مطلوب، ارمغانی فاخر از تجهیزات خانواده ی مبنا است. بویلرهای چگالشی راتا و فن کویلهای راتا، از این جمله هستند. برای انتخاب بهترین تجهیزات گرمایشی، مشاور-کارشناسان مبنا، آماده ارایه اطلاعات سودمند می باشند. همچنین با استفاده از خدمات هوشمند سازی انرژی و مشاوران مبنا، گرمایش محیط را با صرف انرژی حداقل و فن آوریهای به روز انجام دهید.

هواساز

هواساز

وقتی مصرف هوا درمحیطی بالا می رود و آن محیط، مثلا مال، ورودی هوای مناسبی به لحاظ حجم و کیفیت ندارد، هواسازهای تولید مبنا دارای اهمیت ویژه می شوند. تامین و انتقال هوای با کیفیت، ماموریت این تجهیزات است. هواساز راتا، محصول مبنا، یک انتخاب با کیفیت و دقیق می باشد.

هوشمند سازی

مجتمعهای مسکونی یا صنایع تولیدی، تفاوتی ندارد. یکی از مهمترین نقاط صرفه جویی و پایین آوردن هزینه های، محل مصرف انرژی برای تبادلات دمایی است. اینجا هنر مبنا اهمیت بیشتری می یابد.

سیستم مدیریت انرژی به عنوان بخشی از سیستم مدیریت هوشمند ساختمان از مولفه هایی همچون تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری تشکیل شده است.مبنا با توسعه سیستم های نرم افزاری مطابق با نیازهای بومی و شرایط ساختمان های ایرانی در کنار استفاده از تجهیزات سخت افزاری تولید اروپا و آمریکا سعی بر آن دارد تا کیفیتی دوچندان را به سازندگان و ساکنان ساختمان های هوشمند ارائه نماید. از آنجا که به عنوان عضوی از جامعه متخصصین انرژی و ساختمان بر این باوریم که ایرانیان شایسته ی بهترین های جهانند، کوششمان همواره بر محور ارائه ی باکیفیت ترین محصولات و راهکارها به بازار داخلی و همسایگان است.

هوشمند سازی راتا

Mabna Partners

افتخارات مبنا حاصل نشد مگر با همراهی و مشارکت نشانهای معتبر دنیا در صنعت تهویه و انرژی

راهکارهای مبنا

مبنا برای هر محیطی و برای هر شرایط آب و هوایی، راه حلی دارد. بیمارستان، هتل، مال و مراکز خرید، مراکز تفریحی و گردشگری،کارخانه ها و صنایع تولیدی و هر نوع محیط دیگری که شما می شناسید. محیط گرم است و باید خنک شود. محیط سردی که به دمای مطلوب نیاز دارد و مکانی که به هوای تازه احتیاج دارد. اینها همه راهکارهای مبنا است که اکنون قابل سفارش است.

مبنا این راهکارهای سرمایشی گرمایشی را در مدرسه ی بزرگان آموخته است. سالها همکاری نزدیک با برندهایی مانند Wolf, KERMI, Sabiana ,Oventrop ,Emicon ,Arbonia ,GFRو Navien مبنا در تکنولوژی و ساخت به سطح قابل اعتماد و انتخابی از کیفیت رسانده است.

اتصال به مبنا

تماس با ما به روشهای مختلف ممکن است. اگر پیغام مکتوبی دارید هم میتوانید این فرم را پر کنید. حداکثر امروز به موضوع شما رسیدگی می کنیم.

91001540 (021)

تهران، پاسداران، دشتستان سوم، پلاک ده

ارسال پیام به مبنا